Menu

Najlepsze promocje bankowe — sprawdź, gdzie zarobisz do końca wakacji

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Zastanawiasz się, jak załatać dziurę w domowym budżecie? Skorzystaj z atrakcyjnych promocji bankowych! Zakładając konto, użytkując kartę kredytową lub polecając bankowe produkty znajomym, możesz zarobić kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych!

Promocje bankowe nie różnią się szczególnie od tych, z którymi mamy do czynienia w stacjonarnych i internetowych sklepach. Organizując promocję dostawca towaru lub usługi liczy na to, że takim działaniem przyciągnie (i zatrzyma) nowych klientów.

Czy na promocjach bankowych można zarobić?

Czy na promocjach bankowych da się zarabiać? Zdecydowanie tak! Warto wiedzieć jednak, że możliwość zainkasowania dodatkowej kwoty często będzie wymagać od Ciebie nie tylko nakładu pracy, ale również zaangażowania, systematyczności … pilnowania terminów. Jeśli nie jesteś osobą dobrze zorganizowaną, dopełnienie wszelkich warunków może być dla Ciebie bardzo uciążliwe i zniechęcić do udziału w kolejnych akcjach promocjach.

Czy warto korzystać z promocji bankowych?

Nie ulega wątpliwości, że mieszkańcy naszego kraju uwielbiają promocje. Taki stan rzeczy potwierdzają badania przeprowadzone w grudniu 2017 roku przez KPMG. Jak pokazują ich wyniki, aż 49 proc. osób zwleka z decyzją zakupową do czasu startu promocji lub wyprzedaży w sklepach, a dla 76 proc. badanych atrakcyjna, niska cena jest głównym czynnikiem motywującym do zrobienia zakupów podczas promocji. Zasada ta dotyczy nie tylko promocji w sklepach, ale również tych, organizowanych przez banki. Choć z promocji bankowych warto korzystać, należy zachować przy tym umiar i zdrowy rozsądek. Zanim podejmiesz decyzję o założeniu kolejnego konta, lokaty czy karty kredytowej, dokładnie przeanalizuj regulamin promocji. Upewnij się też, że spełnisz wszystkie wskazane przez bank kryteria, a realizacja wymagań organizatora nie będzie dla Ciebie nadmiernym obciążeniem.

Najlepsze promocje bankowe — sierpień 2018

Nawet 400 zł w gotówce za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity
Ciekawą promocję dla osób, które chcą zyskać w promocji najcenniejsze trofeum — gotówkę, przygotował Citibank.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji Citibanku mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, czyli tacy, którzy od 1.06.2015 r. nie posiadają żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Powinni oni spełnić również wskazane przez bank kryteria przyznawania kart kredytowych:

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wejść na dedykowaną ofercie stronę internetową, zostawić swoje dane kontaktowe oraz poczekać na kontakt ze strony konsultanta bankowego. Podczas rozmowy telefonicznej, poinformuje on o dalszych krokach, które należy wykonać, aby otrzymać kartę. Jeśli podpiszesz umowę z bankiem i otrzymasz kartę kredytową — spełnisz podstawowy warunek promocji. Aby otrzymać premię w wysokości 300 zł:

Aby zwiększyć pulę wygranej do 400 zł, musisz wykonać płatności kartą na łączną kwotą min. 2000 zł w okresie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy.

Promocja trwa do 13.09.2018

200 zł na paliwo na stacjach BP za wyrobienie karty kredytowej BGŻ BNP Paribas

Interesującą (zwłaszcza dla zmotoryzowanych Polaków) promocję przygotował również bank BGŻ BNP Paribas. Osoby, które wyrobią kartę kredytową mamBONUS mogą otrzymać nawet 200 zł na paliwo, do wykorzystania na stacjach BP.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, czyli osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały żadnej umowy o kartę kredytową w banku BGŻ BNP Paribas.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, odwiedź dedykowaną jej stronę internetową i złóż wniosek o kartę. Jeśli decyzja banku będzie pozytywna, najważniejszy warunek można uznać za spełniony. Aby otrzymać 200 zł na paliwo, należy wykonać transakcje kartą na minimum 2000 zł w ciągu 2 pierwszych miesięcy (licząc od dnia podpisania umowy). Chcąc spełnić to kryterium, możesz więc wypłacać pieniądze z bankomatów oraz dokonywać płatności bezgotówkowych w sklepach internetowych i stacjonarnych.

Promocja trwa do 31.08.2018 r.

100 zł premii za założenie konta mBiznes w mBanku

Promocja mBanku daje możliwość uzyskania premii w wysokości 100 zł oraz uniknięcia opłat za podstawowe operacje przez pierwsze 2 lata prowadzenia konta.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy na dzień 31.07.2018 r nie posiadali żadnego rachunku w mBanku dla danego numeru NIP. Firmy, które zamknęły swoje konta choćby dzień wcześniej, są więc traktowane przez mBank jako nowe i z powodzeniem mogą wziąć w niej udział.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, wejdź na stronę internetową mBanku, złóż wniosek o konto mBiznes Standard, a następnie zaakceptuj regulamin promocji. Do otrzymania premii konieczne będzie dokonanie płatności ZUS na kwotę minimum 250 zł (w ciągu 30 dni od daty otwarcia rachunku) oraz wykonanie przynajmniej jednej płatności kartą w sklepie lub Internecie. Uczestnicy promocji będą mogli również przez 24 miesiące uniknąć opłat za podstawowe operacje: